Hopp over båndkommandoer
Hopp til hovedinnhold
  
  
  
  
  
  
Notater
Rolle
  
  
Ingridingplo@online.no951 46 095Stordal
Leiar i Brukarutvalet
FFO / Mental Helse
Leiar
  
Hilde Mariehilde-mk@hotmail.com990 17 178Eidsnes
SAFO / Norges Handikapforbund
Medlem
  
Danieldanask@online.no920 12 993Ålesund
Kreftforeningen
Varamedlem
  
Jakobjakobstr@frisurf.no913 96 979Gjerdsvika
Eldrerådet i Møre og Romsdal
Medlem
  
Ann Helenehe-skare@online.no958 89 423Molde
Nestleiar Brukerutvalet
Kreftforeningen
Nestleiar
  
Atleatle.tangen1@gmail.com906 37 941Midsund
FFO / Landforeningen for lunge- og hjertesyke (LHL)
Medlem
  
Inger Nosseningnos@hotmail.no908 46 423Ålesund
FFO/Norsk Revmatikerforbund
Medlem
  
Anne Greteg-mogsta@online.no936 39 108Kristiansund
FFO/NRF
Medlem
  
Asbjørn Rindala-gausda@online.noUlsteinvik
Medlem
  
Torilltorill.boe@molde.kommune.no980 29 207Molde
RIO
Medlem
  
Ann Elidaannogaksel@gmail.com911 26 098Hjelset
Varamedlem
  
Antonpost@antoniversen.no900 96 091Molde
Medlem av Brukerutvalget for Sykehusapotekene i Midt-Norge
Varamedlem